Viessmann Petek Temizliği

Viessmann Petek TemizliğiViessmann kombi petek temizliğini düzenli olarak ve havalar çok soğumadan yaptırmanızı öneriyoruz. Bunun nedeni ise petek tesisat sisteminiz uzun süreli kullanımdan sonra giderek ısı iletimini yavaşlatmaya başlar. Radyatörlerinizin alt kısmı ısınıp üst kısmı ısınmıyorsa petek temizlik ve bakım zamanı gelmiş demektir. Bu nedenlerden ötürü Viessmann teknik servisi olarak kombilerinizin ve peteklerinizin temizliğini düzenli olarak yaptırmanızı öneriyoruz. Kombilerinizin bakım ve onarımlarını son derece alanında uzmanlaşmış, eğitimli, Professional kişiler tarafından ve bakım ve onarımlarınızı çağımızın son teknolojisine göre üretilmiş makinalar ile yapmaktayız.

Ayrıca ekibimiz siz değerli müşterilerimize her zaman güler yüzlü ve saygılı davranan mesleki eğitim faaliyetlerini amaç edinmiş nitelikli kişilerdir. Makineyle petek temizliği yapan ustalarımız evinize zarar ziyan vermeden ve yerinden oynatmadan radyatör bakımını yapmaktadırlar. Bu sayede sizleri o zorlu temizlik zahmetinden kurtarıyor ve sizlere yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eğer kombi ve petek temizliğini düzenli olarak yaptırmadığınız takdirde birçok olumsuz nedenle karşılaşabilirsiniz. Isıtma tesisat borusunun içinde bulunan kireç, tortular, çamurlaşmış pislikler bu olumsuzluklardan sadece bir kaçıdır ve bu nedenleri yaşamak istemiyorsanız Viessmann petek ve kombi temizliğini yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Viessmann kombi ve petek temizliği uygulandıktan sonra kombinizin eski ayarda olmasına rağmen bakım ve onarımı yapıldıktan sonra daha etkili ısı iletimi olduğunu fark edebilirsiniz. Bu işe ilk girişim yapan firma olarak kullanılan cihazları sürekli takip edip günümüze en uygun olarak makinelerle servis hizmeti sunuyoruz. Viessmann ekibi olarak sizlere bir telefon kadar uzakta kalıyor ve kombi ve petek temizliğinizi yapıyoruz. Ve bu sayede de sizleri kombi derdinden kurtarıyor olmanın büyük huzurunu yaşıyoruz.