Viessmann Kombi Servisi

Viessmann Kombi ServisiViessmann servisi, zamana ve çalışma şartlarına göre teknik bakım isteyen durumlarda kombilerinizin bakımını ve onarımını yapar. Kombinizin arızalanması durumunda, arıza tespiti yaparak gerekli onarımları yapar ve cihazınızın performans kaybı yaşamasını engellemeye çalışır. Her yıl kış mevsimi gelmeden kombinize genel bakım yaptırmalısınız.

Kombi bakımı demek iyi bir performans, sorunsuz bir kış sezonu geçirmek demektir. Viessmann ile periyodik kombi bakımı yapılan kombiler yıl boyunca en az sorun ve yüksek performans üreten ve maddi açıdan da hiçbir sıkıntı yaratmayan markadır. Kombilerinize mutlaka ama mutlaka bakım ve onarımını kış gelmeden yaptırmalısınız. Kış kapıda kombiler bakıma felsefesi ile daha az maliyete daha verimli ısınırsınız.

Ayrıca Viessmann markasının siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu bir diğer avantaj da kombide oluşacak arızalar önceden tespit edilerek yüksek maliyetli arızaların önüne geçilmiş olur. Kombi bakım ve onarımlarınızı sizlere en iyi şekilde hizmet eden Viessmann teknik servisimize güvenebilir, alanında uzman, işini seven, güler yüzlü personellerimiz ile kombinizin bakım ve onarımını en iyi şekilde yapmaktayız. Aksi takdirde ucuz kombi bakımı yaptığını iddia eden kişilere veya firmalara güvenmeyiniz.

Unutmayın ki Viessmann teknik servisi olarak sizlere bir telefon kadar uzağınızdadır. Ayrıca Viessmann servisimiz kombi bakım ve onarımını yaparken evinize veya kombinizin olduğu bölgeye hiç zarar vermeden en iyi şekilde ve en zararsız ve temiz bir şekilde kombinizin bakımını ve onarımını yapmaktadır. Böylece temizliği, bakımı ve onarımı yapılan radyatörleriniz ilk günkü ısıtma gücüne kavuşmuş olur ve sizlere de soğuk kış günlerinde büyük bir masraftan kurtarmış olmanın Viessmann ekibi olarak huzurunu yaşıyoruz.