Bacalı Kombi Servisi

Bacalı Kombi ServisiTüm Viessmann ürünlerinde olduğu gibi Viessmann sizlere bacalı kombi ile mükemmel bir iç ortam havası için ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri sunmaktadır. Bacalı kombilerde mutlaka bacaların hava çekişi iyi bir bacaya bağlanmalı ve bulunduğu ortam havalandırılmalıdır. Eğer bu durumu tam olarak sağlayamazsanız bir takım gaz sızdırmaları ve zehirlenmeler ortaya çıkabilir.

Firmamızın sizlere sunduğu kaliteli işçilik ve montaj işlemi hizmeti ile aradığınız konforluğa rahatça kavuşabilirsiniz. Firmamız kurulduğu günden bu yana her geçen gün kaliteli hizmetini arttırarak Türkiye’nin en güvenilir firmalarından biri olmaya devam etmektedir. Eğer bacalı kombi düşünüyorsanız tercihinizi Viessmanndan yapmanızı hem sağlığınız açısından hem maddi açıdan hem de çevre dostu ürünümüz olan bacalı kombimiz ile sizlere hizmet ediyoruz.

Viessmann bacalı kombi ile kombiyi satın aldığınız takdirde her yıl kış ayına girmeden önce kombinizi uzman personeli bulunan firmamızı çağırarak kombinizin içerisindeki filtrelerin ve pislik tutucuların temizlenmesi gereklidir. Bu kontrolün yanında kombilerin baca bölgelerinin de kontrolü ve temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu temizliği firmamızın özel olarak yetiştirdiği uzman ekibimiz ve son derece eğitimli ve Professional kadromuz ile yapmaktayız.

Viessmann bacalı kombi ile kombi yakma verimleriniz hem en düşük seviyeye inecek hem de en yüksek ısıyı sağlayacaksınız. Maddi açıdan da sizlere büyük bir kolaylık sağlayacak olan Viessmann ekibimiz ile sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Eğer siz de bir bacalı kombi düşünüyorsanız size bir telefon kadar uzağınızda bulunan Viessmann ekibimizi aramanız sizleri bacalı kombi derdinden kurtarmakla kalmayacak hem kombi yakma verimleriniz en düşük seviyeye inecek hem de maddi açıdan da sizlere büyük bir kolaylık sağlayacaktır.