Selimiye Viessmann Servisi

Viessmann

Selimiye Viessmann Servisi Viessmann marka kombi ve klima günümüzde insanlar tarafından en fazla tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Tekno Kombi olarak markaya ait farklı modellerdeki klima ve kombiler için servis hizmeti veriyoruz. Servis hizmetlerimizi müşteri memnuniyetini kazanma anlayışıyla kaliteli ve çözüm odaklı şekilde gerçekleştiriyoruz. Klima ve kombilerde her an bir arızanın meydana gelebileceğinin farkında olarak 7/24 saat hizmet veriyoruz.

Selimiye Viessmann

Sahibi olduğunuz Viessmann klima ve kombiler için ihtiyaç duyulan servis hizmetlerini güvenlik esaslarına uygun bir şekilde sunuyoruz. Servis hizmetlerimiz deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştiği için güvenliği tehdit etmeyecek her türlü önlemi alarak bakım, tamir ve montaj gibi işlemleri yerine getiriyoruz. Sunduğumuz hizmetlerle klimaların ve kombilerin kullanım ömürlerinin uzamasına katkı sağlıyoruz. Ayrıca zamanında yaptığımız bakım hizmetleri sayesinde ileriki tarihlerde yaşanabilecek arızalar için önlem alıyoruz. Viessmann marka klima ya da kombi kullanan kişilerin servis hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmaları adına telefon numaralarımızdan sorularını cevaplandırıyoruz. Servis hizmetlerimizi merak edenler ve hizmet talebi için 0224 453 53 43 ve 0549 453 53 43 nolu numaralarımızı kullanıyoruz.

Selimiye Viessmann Servisi

Selimiye Viessmann servisi olarak markaya ait olan kombi ve klima modelleri için tamir hizmeti veriyoruz. Bozulan ve çalışamaz hale gelen ürünlerin eğitimli ekibimizin çalışmaları sayesinde çalışır hale gelmesini sağlıyoruz. Klimanın veya kombinin arızalanması durumunda servis olarak çağırıldığımızda mekan sahibini dinleyerek arıza hakkında bilgi alıyoruz. Sonrasında arızanın neden kaynaklanabileceğini tespit ederek tamir aşamasına geçiyoruz.

Özel servis firması olarak yaptığımız tamir işlemlerinde orijinal ve kaliteli yedek parçalardan yararlanıyoruz. Bursa Viessmann Servisi Bu sayede arıza yapan cihazların parça değişimi sayesinde sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Parça değişimi durumlarında işlem yapmadan önce müşterilerimizi bilgilendirerek onaylarını aldıktan sonra değişimi gerçekleştiriyoruz. Tamir işlemini tamamladıktan sonra cihazın çalışmasını kontrol ederek problem olmadığını anladıktan sonra hizmetimizi tamamlıyoruz.

Selimiye Viessmann Kombi Servisi

Osmangazi merkezli olan özel servis firması olarak Viessmann kombiler için servis hizmeti sunuyoruz. Kombilerde yaşanabilecek sorunlar ve kombi bakımları için çalışıyoruz. Kombilerin yaz ve kış aylarında verimli bir şekilde çalışmasını verdiğimiz hizmetler sayesinde sağlıyoruz. Ayrıca kışın veya yazın birden ortaya çıkan kombi arızalarında da bir telefonla adrese ulaşarak sorunu çözüyoruz. Viessmann marka kombilerin modeli fark etmeksizin servis ihtiyacını gideriyor ve sorunsuz çalışır halinde sahiplerine teslim ediyoruz.

Selimiye Viessmann Klima Servis

Yaz aylarında serinleme amaçlı kullanılan klimalar içinde servis hizmeti veriyoruz. Viessmann marka klimaların hem bakımını hem de onarımını yapıyoruz. Yazın serinletmeyen veya kışın ısıtmayan klimalarla karşılaşılması durumunda hızlı bir şekilde adrese giderek klimayı verimli çalışır hale getiriyoruz. Ayrıca klimaların ömürlerini kısaltan bakımsızlıklarını ortadan kaldırmak amacıyla klima bakımı hizmeti de veriyoruz. Böylelikle klimalar daha uzun süre soğutma ve ısıtma işlemine devam edebiliyorlar.

Selimiye Viessmann Kombi Bakımı

Kombi kullanımlarında bakım işleminin zamanında yapılmaması kombinin ısıtma görevini layıkıyla yapamamasına neden oluyor. Bu durum aynı zamanda kışın yüksek doğal gaz faturasının ödenmesine neden oluyor. Bu nedenle Selimiye Viessmann servisi olarak kombiler için bakım hizmeti de veriyoruz. Kombilerin filtrelerinin, fanlarının, yanma haznelerinin ve kombi içinin temizlenmesini sağlıyoruz. Tozlanan kombi parçalarının temizliğinin ardından kombinin çalışmasını sağlayan elektrik bağlantılarını kontrol ediyoruz ve aksilik varsa bunun çözümünü vakit kaybetmeden bulunuyoruz.

Kombi bakım hizmeti kapsamında su sızdırmazlık kontrolünü ve bakım işlemi sonrasında hava basımı eksikse hava basımını gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz bakım hizmeti sonrasında da kombinin açtığımız parçalarını kapatarak son kontrolleri yapıp kombiyi çalışır haline sahiplerine teslim ediyoruz.