Osmangazi Viessmann Servisi

Viessmann Osmangazi teknik servis ekibimiz ile artık tüm kombi dertlerine son veriyor ve güvenilir geçmişten geleceğe büyük bir çalışma özverisi içerisinde gelmiş bulunan bir şirkettir. Viessmann ekibimiz Osmangazi’nin neresinde olursanız olun kombi ve petek arızalarınızı veya kombi ve petek bakımlarınızı uzman ekibimiz tarafından gerçekleştiriyoruz. Bilindiği üzere kombi ve peteklerde bakım ve onarım çok önemlidir. Özellikle kış aylarına girmeden önce kombi ve peteklerinizin bakımlarını yaptırmanızı Viessmann Osmangazi servisi olarak tavsiye ediyoruz.

Kombi bakımı işlemi sonbahar mevsiminin başlangıcında her yıl mutlaka yapılması ön görülen ve soğuk kış günleri gelmeden önce kombi cihazınızın incelenip gerekli bakımının yapılması ve meydana gelebilecek büyük arızaların önceden tespit edilerek arızayı ve masrafı minimum seviyeye indirmektedir.

Cihazınız ömrünü ve yakış kalitesini maksimum düzeye çıkarmak için Viessmann Osmangazi teknik servis ekibimiz son derece titiz ve kaliteli bir çalışma ile bu bakımı gerçekleştirmektedir. Viessmann ekibi olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimize en hızlı hizmeti sunmayı hedeflemektir. Bu bakım ve onarımları gerçekleştiren teknik servis ekibimiz son derece Professional işini kavramış eğitimli ve kendini bilen sorumlu kişilerdir.

Osmangazi teknik servis ekibimiz mesleki gelişim faaliyetlerini yürüten bireylerdir. Unutmayınız ki eğer bu bakım ve onarımları zamanında yaptırırsanız hem daha fazla ısınıp hem de ekonomik olarak daha rahat bir dönem geçirirsiniz.  Müşteri memnuniyetini her zaman önemseyen ve garanti veren Viessmann Osmangazi servis ekiplerimiz sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Viessmann ile artık kombi dertlerine son veriyor ve bizlere bir telefon kadar uzakta olduğunuzu ve sizlere hizmet etmekten her zaman mutluluk duyduğumuzu Viessmann Osmangazi ekibi olarak belirtmek isteriz.