Nilüfer Viessmann Servisi

Viessmann ekibi olarak Türkiye’nin ve Avrupa’nın birçok yerinde hizmet vermekten büyük gururunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyeti prensibimizle Bursa merkez ve ilçelerinde, konusunda uzman çalışanlarımızdan oluşan ekibimizle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Konusunda son derece uzman, nitelikli, Professional olan bu kişiler Viessmann ekibinin bir parçası olmaktan büyük gurur duyar nitelikli ve kaliteli kişilerdir. Şirketimiz Bursa’nın Nilüfer ilçesinde faaliyet gösteren bir şirkettir.

Viessmann Nilüfer teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize yaz ve kış aylarında kombi ve petek sorununuzu yaşamamanız için kombi ve peteklerinizde oluşan kirlerin ve asitlerin düzenli olarak temizlenmesini tavsiye ediyoruz. Kombilerinizin bakım ve onarımlarını son derece alanında uzmanlaşmış, eğitimli, Professional kişiler tarafından ve bakım ve onarımlarınızı çağımızın son teknolojisine göre üretilmiş makinalar ile yapmaktayız.

Ayrıca bu bakımlardan sonra cihazınızın ömrünün daha da uzadığı gerçeğini göz ardı etmemeliyiz. Nasıl ki bizler diğer işlerimizi ertelemiyor ve onları mühim tutuyorsak kombilerimizin ve peteklerimizin de bakım ve onarımlarını yaptırmalıyız. Viessmann nilüfer teknik servisi olarak sizlere en iyi hizmet her zaman amaç edinmiş bulunmakla beraber bu hizmeti en iyi şekilde yapmayı kendimize borç saymaktayız. Nilüfer teknik servisimiz ile bu uzun deneyim sürecinde daima ileri ivmelenme göstererek başarılı sonuçlara odaklandık.

Nilüfer teknik servisimiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamış, geçmişte ve gelecekte olacağı gibi işimizi en iyi şekilde yapmaya odaklanmış olan bir firmadır. Nilüfer’in neresinde olursanız olun sizlere bir telefon kadar uzakta olan bizler deneyimli ekibimiz, uzman kadromuz ve işinin ehli personelimiz ile sizlere hizmet vermiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz