Kumlukalanı Viessmann Servisi

Kumlukalanı Viessmann Servisi

Kumlukalanı Viessmann Servisi Türkiye’de mutlaka tercih edilmesi gereken önemli kombi markalarından bir tanesidir .Bu marka vermiş olduğu kaliteli hizmetler uygun ödeme koşulları ile sahiplendirme deneyimli iş bilgisi ile teknik destek hizmeti sunmak alanında oldukça başarılıdır. Bizler de bu başarısını yarı yolda bırakmamak için Teknik olarak hizmetler sunuyoruz Türkiye’de tercih edilir Lider bir şirket olmak için daima Elimizden geleni sizlere sunuyor olacağız.

Değerli müşterilerimiz biz bu işe önemli ölçüde yatırımlar kazandırdık yatırımlarımızın tümü müşterilerimizi daha çok memnun etmek içindir sektörle ilgili elimizden gelen her türlü gayreti değerli tüketicilerimizin sunuyoruz bu alandaki bilgi ve becerilerimizi ile sizleri daima Muazzam hizmetlerle bilgilendiriyoruz. Kumlukalanı Viessmann Servisi İÇİN TEKNİK OLARAK SİZLERİN YANINDAYIZ.

Kumlukalanı Viessmann Servis

Teknik anlamda kombilerin bakımı, onarımı, montajı ve tamiri gibi konular profesyonel çözüm gerektirmektedir. Uzun yıllar kullanılan kombilerin her zaman aynı performansta ısınması profesyonel ve güvenilir  Kumlukalanı Viessmann Servisi hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Ekibimiz semtin bütün mahallelerine ve sokaklarına aynı anda hizmet taşımaktadır.

Kumlukalanı Viessmann Kombi Servisi

Doğru Yerdesiniz Şirketimiz kombiler için yeni nesil servis çözümleriyle kısa süre zarfında tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Kombi bakımında dikkat edilecek hususların başında firma tercihi gelmektedir. Öncelikle bu işte ehil olan ve işini severek yapan firmalar tercih edilmelidir. Müşterinin tercihi haline gelen firmaların tercih edilmesi hizmet kalitemizin göstergesidir. Müşterimizin güler yüzü tercih edilme sebebimizdir. Ekibimiz müşteri diyaloğu konusunda eğitim almaktadır.

Kumlukalanı Viessmann

Randevu Almayı Unutmayın Firmamızı tercih ettikten sonra müşteri hizmetlerimizi aramanız ve adres vererek randevu işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Kumlukalanı Viessmann Servisi Randevu işleminde kimlik, adres bilgileri, cihaz bilgileri ve diğer önemli bilgiler verilmelidir. Randevu işlemine yapılan hatalar zaman kaybına neden olur ve kombi tamiri gecikir. Bu durumda yapmanız gereken bilgileri doğru bir şekilde vermektir. Randevu hizmetinde bilgilerin doğruluğu önemlidir.

Randevunun tarihini belirlerken müşterimizin boş vaktini tercih ediyoruz. İş çıkışı, hafta sonu, resmi tatil veya benzeri günlerde de servisimiz istediğiniz zaman kapınıza gelerek kombi tamir, bakım, onarım ve montaj çözümleri sunmaktadır. Viessmann ve diğer markalar için ekibimiz güvenli bakım ve tamir çözümleri sunmaktadır.

Kumlukalanı Viessmann Kombi Bakımı

Servis Hizmetimizin Genel Özellikleri Düzenli bir şekilde servis hizmetinin gerçekleşebilmesi için randevu sistemine ihtiyaç vardır.

Kumlukalanı Viessmann Bu işlemde;
  • Randevu tarihi geldiği zaman ekibimiz evinizin yerini tam olarak tespit ettikten sonra size telefon açmaktadır. Bu nedenle randevu günü evde bulunmaya dikkat etmeniz gerekir.
  • Evde yoksanız veya acil bir işiniz çıktıysa bu durumda yeni bir tarihe randevu veriyoruz. Bursa Viessmann Servisi  hizmetinin sorunsuz geçmesi için en uygun zamana randevu talep edilmelidir.
  • Ekibimiz evinize geldiği zaman ilk aşamada kombiyi çalıştırıyor ve kullanım suyu sıcaklığını test ediyor. Isınma problemi yaşayan kombilerin kullanımı sakıncalıdır. Özellikle çok ısınan, su kaçıran ve gaz kaçıran kombi kesinlikle kullanılmamalıdır.
  • İkinci aşamada yedek parça gerekirse bu durumda yedek parçalar montajlanıyor. Yedek parçanın ücreti ayrıca tahsil edilmektedir. Servis ücreti de ayrı bir şekilde değerlendirilmektedir.
  • Cihaz kullanılabilir bir şekilde teslim ediliyor.

Güvenli pratik ve etkili servis hizmeti için elinden geleni yapan çalışanlarımız güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Firma olarak her zaman için yerinde çözüm üretmeye özen gösteriyoruz. Tamir, montaj ve bakım işlemleri şirketimiz tarafından düzenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kumlukalanı Viessmann Bakım ve Onarım

Gün içerisinde onlarca müşteriye söz veren ekibimiz yeni nesil yöntemlerle kısa sürede kombi tamiri yapmaktadır. İşinde uzman ekibimiz kombiyi çalıştırdıktan sonra arızayı tespit ederek kısa sürede kombinin kullanılabilir bir şekilde teslim etmektedir. Kumlukalanı Viessmann Servisi Yeni çıkan kombilerin tamir ve bakım işlemleri de hizmet programımızda yer almaktadır.