İstiklal Viessmann Servisi

İstiklal Viessmann Servisi

İstiklal Viessmann Servisi Bizlerle iletişime geçen her müşterimize sıkıntısız hizmetler ve desteklerimizi sunmak için çalışmalar sürdürüyoruz daima ihtiyaçları karşılayacak ve sıkıntıları ortadan kaldırmak için en iyi ve elden gelen mükemmel desteği sunmaya devam edeceğiz. Bizleri tercih eden müşterilerimizin haklı olduğunu biliyoruz Bir önceki teknik servisten almış olduğu iyi olmayan hizmetlerin bizim şirketimizin bile güvenini kaybettiğinin farkındayız. O açıdan daima sektörle ilgili güvenli ve kusursuz çalışma ortamı yaratıyoruz

Lütfen teknik destek seçerken bizim gibi kurumsal şirketlerin ürünlerinizi müdahale etmesini tercih edin. Yaşayacağınız sorunlar problemler kombi gibi ev aletlerinin genel sorunları ortadan kaldıracak bilinçli ve kusursuz şirket hizmetleri tarafından verildiğini farkına varın.  İstiklal Viessmann Servisi İhtiyacınızı karşılayacak bu muazzam hizmetler sizin tam anlamıyla aynı gün içinde sorunlarınızın çözülmesini ve kombi klima gibi önemli ev aletlerini tamir edilmesini sağlar bizleri şimdi arayın

İstiklal Viessmann Servis

 
Teknik anlamda kombilerin bakımı, onarımı, montajı ve tamiri gibi konular profesyonel çözüm gerektirmektedir. Uzun yıllar kullanılan kombilerin her zaman aynı performansta ısınması profesyonel ve güvenilir  İstiklal Viessmann Servisi hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Ekibimiz semtin bütün mahallelerine ve sokaklarına aynı anda hizmet taşımaktadır.

İstiklal Viessmann Kombi Servisi

Doğru Yerdesiniz Şirketimiz kombiler için yeni nesil servis çözümleriyle kısa süre zarfında tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Kombi bakımında dikkat edilecek hususların başında firma tercihi gelmektedir. Öncelikle bu işte ehil olan ve işini severek yapan firmalar tercih edilmelidir. Müşterinin tercihi haline gelen firmaların tercih edilmesi hizmet kalitemizin göstergesidir. Müşterimizin güler yüzü tercih edilme sebebimizdir. Ekibimiz müşteri diyaloğu konusunda eğitim almaktadır.

İstiklal Viessmann

Randevu Almayı Unutmayın Firmamızı tercih ettikten sonra müşteri hizmetlerimizi aramanız ve adres vererek randevu işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. İstiklal Viessmann Servisi Randevu işleminde kimlik, adres bilgileri, cihaz bilgileri ve diğer önemli bilgiler verilmelidir. Randevu işlemine yapılan hatalar zaman kaybına neden olur ve kombi tamiri gecikir. Bu durumda yapmanız gereken bilgileri doğru bir şekilde vermektir. Randevu hizmetinde bilgilerin doğruluğu önemlidir.

Randevunun tarihini belirlerken müşterimizin boş vaktini tercih ediyoruz. İş çıkışı, hafta sonu, resmi tatil veya benzeri günlerde de servisimiz istediğiniz zaman kapınıza gelerek kombi tamir, bakım, onarım ve montaj çözümleri sunmaktadır. Viessmann ve diğer markalar için ekibimiz güvenli bakım ve tamir çözümleri sunmaktadır.

İstiklal Viessmann Kombi Bakımı

Servis Hizmetimizin Genel Özellikleri Düzenli bir şekilde servis hizmetinin gerçekleşebilmesi için randevu sistemine ihtiyaç vardır.

İstiklal Viessmann Bu işlemde;
  • Randevu tarihi geldiği zaman ekibimiz evinizin yerini tam olarak tespit ettikten sonra size telefon açmaktadır. Bu nedenle randevu günü evde bulunmaya dikkat etmeniz gerekir.
  • Evde yoksanız veya acil bir işiniz çıktıysa bu durumda yeni bir tarihe randevu veriyoruz. Bursa Viessmann Servisi  hizmetinin sorunsuz geçmesi için en uygun zamana randevu talep edilmelidir.
  • Ekibimiz evinize geldiği zaman ilk aşamada kombiyi çalıştırıyor ve kullanım suyu sıcaklığını test ediyor. Isınma problemi yaşayan kombilerin kullanımı sakıncalıdır. Özellikle çok ısınan, su kaçıran ve gaz kaçıran kombi kesinlikle kullanılmamalıdır.
  • İkinci aşamada yedek parça gerekirse bu durumda yedek parçalar montajlanıyor. Yedek parçanın ücreti ayrıca tahsil edilmektedir. Servis ücreti de ayrı bir şekilde değerlendirilmektedir.
  • Cihaz kullanılabilir bir şekilde teslim ediliyor.

Güvenli pratik ve etkili servis hizmeti için elinden geleni yapan çalışanlarımız güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Firma olarak her zaman için yerinde çözüm üretmeye özen gösteriyoruz. Tamir, montaj ve bakım işlemleri şirketimiz tarafından düzenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

İstiklal Viessmann Bakım ve Onarım

Gün içerisinde onlarca müşteriye söz veren ekibimiz yeni nesil yöntemlerle kısa sürede kombi tamiri yapmaktadır. İşinde uzman ekibimiz kombiyi çalıştırdıktan sonra arızayı tespit ederek kısa sürede kombinin kullanılabilir bir şekilde teslim etmektedir. İstiklal Viessmann Servisi Yeni çıkan kombilerin tamir ve bakım işlemleri de hizmet programımızda yer almaktadır.