Hasanköy Viessmann Servisi

Hasanköy Viessmann Servisi

Hasanköy Viessmann Servisi Çalışmalarımızın tümünde kusursuz ve orijinal yedek parça ile hizmetler sunarız. Yaşadığınız her teknik problemlerin çözümlenmesi sorunların ortadan kalkması için Uzman kuruluşumuz ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve sorunları yerinde giderecektir. Sizler için uygun fiyatlı ve ekonomik şartlarla çalışmalar gerçekleştiriyor ürünlerinizin tamir ve bakımını yerinde gerçekleştiriyoruz. Sektöre olan bakış açımız uygun fiyatlı ve ekonomik şirket politikamızla sürekli ve daima müşterilerimizin memnuniyeti müşterimizin mutlu olabilmesi adına orijinal yedek parça ve kaliteli işçilikle sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.

Bizlerle iletişime geçen her müşterimize daima. Hasanköy Viessmann Servisi Sektörel bilgiler ve ekonomik şartlarda teknik destekler sunmak için çalışmalarımızı arttırarak devam ettiriyoruz lütfen hizmet almak için bizlerle hemen iletişime geçerek sorunlu ürünlerinizin hızlıca giderilmesi ile alakalı ön girişimi Sizler tarafından yapılmasını bekliyoruz.

Hasanköy Viessmann Servis

Teknik anlamda kombilerin bakımı, onarımı, montajı ve tamiri gibi konular profesyonel çözüm gerektirmektedir. Uzun yıllar kullanılan kombilerin her zaman aynı performansta ısınması profesyonel ve güvenilir  Hasanköy Viessmann Servisi hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Ekibimiz semtin bütün mahallelerine ve sokaklarına aynı anda hizmet taşımaktadır.

Hasanköy Viessmann Kombi Servisi

Doğru Yerdesiniz Şirketimiz kombiler için yeni nesil servis çözümleriyle kısa süre zarfında tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Kombi bakımında dikkat edilecek hususların başında firma tercihi gelmektedir. Öncelikle bu işte ehil olan ve işini severek yapan firmalar tercih edilmelidir. Müşterinin tercihi haline gelen firmaların tercih edilmesi hizmet kalitemizin göstergesidir. Müşterimizin güler yüzü tercih edilme sebebimizdir. Ekibimiz müşteri diyaloğu konusunda eğitim almaktadır.

Hasanköy Viessmann

Randevu Almayı Unutmayın Firmamızı tercih ettikten sonra müşteri hizmetlerimizi aramanız ve adres vererek randevu işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Hasanköy Viessmann Servisi Randevu işleminde kimlik, adres bilgileri, cihaz bilgileri ve diğer önemli bilgiler verilmelidir. Randevu işlemine yapılan hatalar zaman kaybına neden olur ve kombi tamiri gecikir. Bu durumda yapmanız gereken bilgileri doğru bir şekilde vermektir. Randevu hizmetinde bilgilerin doğruluğu önemlidir.

Randevunun tarihini belirlerken müşterimizin boş vaktini tercih ediyoruz. İş çıkışı, hafta sonu, resmi tatil veya benzeri günlerde de servisimiz istediğiniz zaman kapınıza gelerek kombi tamir, bakım, onarım ve montaj çözümleri sunmaktadır. Viessmann ve diğer markalar için ekibimiz güvenli bakım ve tamir çözümleri sunmaktadır.

Hasanköy Viessmann Kombi Bakımı

Servis Hizmetimizin Genel Özellikleri Düzenli bir şekilde servis hizmetinin gerçekleşebilmesi için randevu sistemine ihtiyaç vardır.

Hasanköy Viessmann Bu işlemde;
  • Randevu tarihi geldiği zaman ekibimiz evinizin yerini tam olarak tespit ettikten sonra size telefon açmaktadır. Bu nedenle randevu günü evde bulunmaya dikkat etmeniz gerekir.
  • Evde yoksanız veya acil bir işiniz çıktıysa bu durumda yeni bir tarihe randevu veriyoruz. Bursa Viessmann Servisi  hizmetinin sorunsuz geçmesi için en uygun zamana randevu talep edilmelidir.
  • Ekibimiz evinize geldiği zaman ilk aşamada kombiyi çalıştırıyor ve kullanım suyu sıcaklığını test ediyor. Isınma problemi yaşayan kombilerin kullanımı sakıncalıdır. Özellikle çok ısınan, su kaçıran ve gaz kaçıran kombi kesinlikle kullanılmamalıdır.
  • İkinci aşamada yedek parça gerekirse bu durumda yedek parçalar montajlanıyor. Yedek parçanın ücreti ayrıca tahsil edilmektedir. Servis ücreti de ayrı bir şekilde değerlendirilmektedir.
  • Cihaz kullanılabilir bir şekilde teslim ediliyor.

Güvenli pratik ve etkili servis hizmeti için elinden geleni yapan çalışanlarımız güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Firma olarak her zaman için yerinde çözüm üretmeye özen gösteriyoruz. Tamir, montaj ve bakım işlemleri şirketimiz tarafından düzenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Hasanköy Viessmann Bakım ve Onarım

Gün içerisinde onlarca müşteriye söz veren ekibimiz yeni nesil yöntemlerle kısa sürede kombi tamiri yapmaktadır. İşinde uzman ekibimiz kombiyi çalıştırdıktan sonra arızayı tespit ederek kısa sürede kombinin kullanılabilir bir şekilde teslim etmektedir. Hasanköy Viessmann Servisi Yeni çıkan kombilerin tamir ve bakım işlemleri de hizmet programımızda yer almaktadır.