Hakkımızda

HakkımızdaAvrupa’nın ve Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan Viessmann ekibi olarak öncelikli amacımız müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş, geniş ürün gamı,  teknik servis hizmetleri,  deneyimli mühendisleri ve uzman ekibiyle sektöründe lider olma parolasıyla yola çıkmıştır. Müşteri memnuniyetine dayalı, sürdürülebilir kalite ile siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamak şirketimizi gururlandırıyor. Viessmann ekibi her zaman uluslararası standartlarda, bir defada kaliteli ve verimli ürünler üreterek şirket karlılığını artırmak, aynı zamanda sizlere daha sağlam ve daha teknolojik ürünler sunmamızı amaçlamaktadır.

Viessmann ekibi olarak vizyonumuz kaliteli yönetim sisteminin şartlarına uyarak, sürekli iyileştirmeyi sağlamak ve etkinliğini artırmaktır. Şirketimiz olarak Viessmann özel servis olarak her geçen gün zirveye adım adım tırmanıyor ve sizlere hizmet vermiş olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Ayrıca biliyoruz ki teknik servis hizmeti sunmak ciddiyet ister. Kendi servisimiz olarak biz bu ciddiyetimizi hiçbir zaman kaybetmedik ve işimizi gayet ciddi, başarılı, güler yüzlü, eğitimli uzman kadromuz ve personelimiz ile yıllardır Viessmann kombi olarak bu sektörün zirvesinde kalmanın gururunu yaşıyoruz.

Viessmann cihazları devreye alınma ve servis işlemleri, sadece Viessmann’ın özel eğitilmiş kendi servis elemanları tarafından sağlanmaktadır. Viessmann markasının servis elemanları ve personelleri Professional olarak çalışan, deneyimli, teknolojiyi ve halkı çok iyi gözlemlemiş hepsi çok kaliteli teknisyenlerdir. Viessmann ekibimiz yenilikçi, uzman personelleri ile günümüze kadar varlığını sürdürmüş ve gelecekte de varlığını devam ettirecek olan bir markadır.

Aynı zamanda da günümüz teknolojisini çok yakından takip ediyor ürünlerimizde ve teknik servis olarak materyallerimizde son derece teknolojik, kullanımı rahat ekipmanlardan yararlanıyoruz. Yıllardır kombi ve petek sektörü içerisinde bu sektörün içinde yer almış şirketimiz bu sayede sizlere en hızlı hizmeti sunmayı amaçlamaktadır…