Görükle Viessmann Servisi

Görükle Viessmann Servisi

Onarım tamir bakım ve genel sorunların giderilmesi ile ilgili çalışmalarımız Görükle Viessmann Servisi devam etmektedir. Bursa’nın Fethiye semt ile ilgili genel olarak problemleri çözmek ve sorunların ortadan kaldırılması ile ilgili teknik personelleri adresine ulaştırmak bizim işimiz. Aynı gün içerisinde kombi bakımı aynı gün içerisinde kombi tamiri genel bakımlar servis ve satış sonrası hizmetler için bizlere ulaşabilirsiniz ihtiyaçlarınızı karşılamak sorunları tam anlamı ile gidermek bizim işimiz. Çalışmalarımızı aynı gün içerisinde tamamlanıyor yani bugün kayıp bıraktığınız zaman en kötü akşam Saat beşe kadar adresinize gelerek ustalarımız sorunları gideriyor.

 1. Görükle Viessmann  Kombi Onarım.
 2. Görükle Viessmann  Kombi Bakım.
 3. Görükle Viessmann  Kombi Petek Temizleme.

Görükle Viessmann Servis

Bizi arayan tüketicilerimize detaylı bir şekilde teknik servis ücretlerini ve diğer onarım ücretlerini söyleyebiliyoruz. Görükle Viessmann Servisi önceden fiyat tahmin etme bizim işimiz. Kullandığınız ev aletleri ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri bizleri belirtmenizi bekliyoruz kombi genel sorunlar su ısıtma sorunları Petek ısıtma sıcak su verme gibi kombinin en önemli sorunlarını gideriyoruz. Yapmanız gereken bizlere ulaşmak sorunların ne olduğu ile alakalı ön bilgi alabilmemiz için bizlere bilgi aktarmanız.

Görükle Viessmann

Türkiye’de tercih edilir en önemli markalardan biri sahnesiz firmamız satış Sonrasında 12 ay Garanti vererek ürünlerinizi güvence altına alıyor. Güvencemiz kalitemiz işi iyi bilen personellerle adresinize gelerek sıkıntıları anında gideriyoruz yaşamış olduğunuz tüm problemleri gidermek sorunları ortadan kaldırmak bizim işimiz personellerimiz işe odaklandı gibi sorunları tam anlamıyla gidere biliyor. Bursa Viessmann Servisi için bizi arayınız.

 • Hizmetlerimizden bazıları.
 • Adresinizde kombi bakımı.
 • Kombi petek temizliği ve dezenfektasyon hizmeti.
 • Kombi sıcak su problemleri giderilmesi.
 • Peteklerin ısınma sorunlarının çözümü.
 • Hata kodunu çözme ve sorunları yok etme.
 • Profesyonel ekiplerimiz ile Tüm Elektronik kartları tamir ediyoruz.
 • Sorunsuz ve tam anlamıyla orijinal yedek parça.
 • 7 gün ve 24 saat hizmet.

 

İşletmemiz aynı gün içerisinde servis hizmeti verebilmek için saat 12’ye kadar sizlerden çağrıları bekliyor 12’ye kadar yapacağınız çağrılarda dönüşler sizlere aktarılan hizmetler aynı gün içerisinde olacaktır firmamızı tavsiye eder ve bizi tercih ederseniz mutlu oluruz. Şimdilerde Türkiye’nin en önde gelen markalar arasında yer alıyoruz Bursa bölgesinde verdiğimiz hizmetlerin arkasındayız İstediğiniz zaman telefonla teknik destek alabilir ustalarımız dan ön bilgi edinebilirsiniz

Şirketimiz gün içerisinde sorunları gidermektedir,

Şunu kesinlikle size net bir şekilde taahhüt edebilirim kullandığımız yedek parçalarının tamamı orjinal Replika veya yan sanayi parçalar kullanmıyoruz. Görükle Viessmann Servisi müşterilerimize hizmet verirken onların sağlığını düşünüyor doğalgazla çalışan ve riskli durumdaki bu kombilerin genel olarak sorunları gideriyoruz.