Davutkadı Viessmann Servisi

Viessmann Davutkadı teknik servis ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize Türkiye ve Avrupa’nın birçok yerinde olduğu gibi Bursa’da da hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz. Öncelikli olarak hedefimiz değişimin gücüne ve sürekli gelişime inanan Viessmann Davutkadı servisi ekibimiz olarak son derece titiz ve disiplinli çalışmaktadır.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar anlayışıyla hareket eden firmamız eleman ve personel seçiminde son derece titiz ve seçici davranmaktadır. Viessmann Davutkadı teknik servis ekibi olarak kombi ve peteklerinizde oluşan arızalara veya sene de iki defa yapılması gereken bakımların üstün nitelikli iş gücüne sahip personelimiz ile yapıyor ve sizlere teslim ediyoruz.

Ayrıca Viessmann Davutkadı ekibi olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Viessmann Davutkadı teknik servis ekibimiz siz değerli müşterilerimize karşı her zaman güler yüzlü, saygılı, işini son derece seven ve belirli eğitimlerden geçmiş kişilerdir.

Viessmann Davutkadı teknik ekibimiz kendilerini hedeflerini ileri taşımalarına yardımcı olan teknolojiyi sağlamaya adamıştır. Kombi veya petek bakım ve onarımlarınızda günümüz teknolojisine en uygun makinalarla yapıyor ve bunları çok kısa bir süre içerisinde ve etrafa zarar vermeden yapmaktadır.

Ayrıca bu işi yapan Viessmann Davutkadı teknik ekibimizdeki kişiler son derece işlerinde üstün niteliklere sahip, teknolojiyi yakından takip eden bilgili insanlardır. Tüm bunlar gösteriyor ki Viessmann Davutkadıolarak yaptığımız işin önemini son derece iyi kavramış bir uzman servis ekibi olmanın gururunu yaşayan bir şirkettir. Tüm bu ayrıntıların farkında ve bilincinde olarak Viessmann teknik servis ekibi olarak sizlere bir telefon kadar uzağınızda kalıyoruz.